Молодіжний центр "М-Формація" із Бердичева

⚡️ Молодіжний центр "М-Формація" із Бердичева підтримує переселенців, що були вимушені покинути власні домівки та жителів міста у непрості воєнні часи не тільки закриваючи матеріальні потреби, а і морально – організовуючи тренінги та різновиди терапій для людей.

👉З початку активних воєнних дій на території України Бердичів став місцем прихистку тисячей українців із Київщини, Півдня та Сходу країни. Саме тому виникла гостра потреба не тільки у підтримці переміщених осіб їжею, одягом та засобами гігієни, а і психологічною підтримкою у непрості часи.

Маленьким відвідувачам, які змушені були покинути свої домівки та переїхати в нове місто - дарують книги,іграшки, підтримують психологічно. 🤱

На базі молодіжного центру “М-Формація” з початку березня відновилися тренінги із домедичної допомоги, які активно проводилися до війни, аби підготувати населення до дій у критичних ситуаціях. Також долучаються до організації благодійних ярмарків та акцій, під час яких збирають кошти для ЗСУ і продають на ярмарках вироби, що виготовила молодь та працівники МЦ. 🧁

📍Зараз для відвідувачів проводяться сеанси арт-терапії "Mental health" (зображувальна терапія), тренінги про першу психологічну допомога під час військових дій та реакції на стрес, зустрічі у форматі “форум-театру”. Перед великоднем відвідувачі мали змогу навчитися розмальовувати писанки, які були передані нашим захисникам на передові позиції. Подібні заходи відвідує багато переселенців, які зупинилися в громаді.

Молодіжний простір став місцем, де люди можуть поспілкуватися, знайти відповіді на хвилюючі питання та психологічне врівноваження, а також разом сплести маскувальні сітки на позиції та приготувати смачні кексики та енергетичні батончики захисникам. Адже тільки спільна дія та підтримка один-одного приведе нас до обов'язкової перемоги!

Хочеш приєднатися або допомогти?