Молодіжний центр "М-Формація" у Бердичеві

Продовжуємо знайомити вас з молодіжними центрами, які долучилися до проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні». І сьогодні ми розкажемо про Молодіжний центр "М-Формація"💪

Молодіжний центр знаходиться у місті Бердичів на Житомирщині. Діяльність просто відбувається за будь-яких умов (як показав досвід минулого року) і направлена на різнобічний розвиток молоді, яка відвідує простір.

У рамках проєкту “М-Формація” проводить серію тренінгів про медіаосвіту, протидію фейкам та дезінформації!

Наразі учасники тренінгів уже мали навчання про медіаосвіту як засіб розвитку критичного мислення, як відрізнити правду від фейків та про плітки та чутки, що таке фактчекінг та як використовувати його у звичайному житті.

📢“В умовах сьогодення інформація є не тільки складовою сприйняття світу, але і своєрідною зброєю. І йдеться не лише про такі масштабні речі як ІПСО. З молоддю ми говоримо про такі, здається, побутові речі як чутки та плітки. Уже зараз вдалося побачити, що молодь має дуже високий рівень обізнаності, вміє критично мислити і аналізує інформацію. Це зараз дуже важливо, адже навколо нас багато різної інформації, потрібно в ній розбиратись, щоб робити правильні і, найголовніше, свої висновки”, - зазначила кураторка молодіжного центру Жанна Ільїна.

Робота з молоддю триває у різних регіонах України! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?