молодіжний центр «Мексика»


вул. Центральна, буд. 100б с. Максимільянівка Мар'їнського району Донецької області
 

Загальна
інформація

"Мексика" знаходиться у центрі села в приміщенні Будинку Культури. Поруч є декілька крамниць, де можна придбати їжу, каву. В селі є кафе, де є можливість замовити смачну вечерю. Поруч розташований парк загальною площею 3,5 га, де є місця для розташування наметового табору у теплий період року. Доступ для відвідувачів з 13:00 до 21:00, вихідні дні неділя та понеділок, але за потреби - у будь який час з 9:00 до 22:00. Сам центр - це зала у 200 м2, робоча кімната 8 м2 та кімната для нарад та гостей 30 м2. Усі приміщення опалюються та придатні до використання цілорічно. У центрі є якісне звукове обладнання, мультимедійний екран 85" з функционалом компьютера, 3 ноутбука, мережа WI-FI до 10 mb/s, теніс, настільні ігри. Приміщення використовується для вільного дозвілля молоді, репетиційній бази танців та співаків (безкоштовно), переглядів фільмів, освітніх заходів, командної роботи по підготовці заходів, проведення культурних, освітніх, мотиваційних заходів.

Репетиції танців та вокалу, освітні тренінги, інформування, еко-заходи, концерти, кіноогляди, підготовка та проведення фестивалів, заходів національно - патриотичного виховання.

Наше бачення

Візія "Мексики" це збільшення активації молоді, зміцнення впевненості, підтримка ініціатив та поширення молодіжного підприємництва.

Наша мета

Місія "Мексики" створення молодіжного осередку, який разом з місцевою владою сприятиме розвитку молоді та забеспечить впевненість громади в сталому розвитку за участі молоді. Сприяння реалізації потреб молоді у громаді.

Принципи роботи

Довіра, розкриття потенциалу, сприяння самостійному вирішенню залучення до громадського залучення, згуртованість.

Хочеш приєднатися або допомогти?