Молодіжний центр Paragraph з Івано-Франківська

Проєкт «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» продовжується, робота з молоддю триває. У цій публікації ми розкажемо про ще одного учасника проєкту – Молодіжний центр Paragraph з Івано-Франківська.

Центр особливий тим, що його створили студенти на території студмістечка. Робота відбувається у форматі “молодь для молоді”, адже тут на волонтерських засадах працюють студенти. Вони проводять заходи, розв'язують адміністративні питання, здійснюють керівництво центром. Тому участь Paragraph у проєкті – це не лише про задоволення освітніх потреб, але і можливість для команди більш професійно проводити освітні заходи.

Наразі молодіжний центр приділяє увагу розвитку молоді та допомагає їй знайти своє призначення у житті, підтримує у перших кроках до успішної карʼєри.

Одним із заходів, які реалізував Paragraph, став тренінг із визначення напрямку діяльності, який складається з трьох занять: в пошуках власного шляху, пізнання власної місії та усвідомлення покликання.

Також у просторі відбулася зустріч-знайомство з найбільшими університетами Івано-Франківська. Молодь мала змогу дізнатися більше про навчання у вишах, поспілкуватися з представниками студентського самоврядування та знайти заклад, до якого планує вступити!

📣“Зрозуміти своє призначення – непросто. Для цього іноді бракує всього життя. І часто молодій людині треба допомога. Команда нашого центру прагне таку допомогу надавати. З нами працюють професійні коучі, які підтримують молодих людей у пошуку себе. Ми показуємо хлопцям і дівчатам те, які існують можливості та як їх можна отримати”, – зазначила представниця молодіжного центру Світлана Стадник.

Продовжуємо допомагати молоді в їх становленні та розвитку! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Проєкт втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх прогалин, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?