Молодіжний центр “Paragraph” з міста Івано-Франківськ

Усім вітання!👋 На зв'язку молодіжний центр “Paragraph” з міста Івано-Франківськ. З перших годин повномасштабного наступу він став справжнім штабом для активних жителів з громадських організацій міста, молодіжної ради та волонтерів центру.

📢“З першого дня до нас приїхало дуже багато переселенців. Для їх координації було створено гарячу лінію, де наші волонтери консультували людей, підбирали їм житло та зв`язували з власником. Згодом почали самостійно створювати нові прихистки”, – розповідає Марія Матешко голова правління МЦ Paragraph.

👉Сам же молодіжний центр перетворився в своєму роді на місце збору допомоги та її склад. Активістами було запущено збори для придбання гуманітарної допомоги як переміщеним особам у Франківську, так і регіонів, де велися активні бойові дії. Всього було зібрано та закуплено велику кількість медикаментів для Миколаївського, Запорізького госпіталів, передавали їх також у Суми, Дніпро, Охтирку та передові позиції на Донеччині. Знайдено можливість допомогти захисникам із раціями, шоломами, тепловізорами, бронежилетами та іншою амуніцією.

📌Наразі волонтерський штаб молодіжного центру продовжує надавати гуманітарну допомогу для всіх потребуючих, але також і було відновлено таку важливу освітню складову роботи.

🗯“У нас зараз на постійній основі проходять ресурсні тренінги від спеціалістів, збираємося грати в настільні ігри та “Мафію”. Влаштовуємо кіновечори та клуби англійської мови, а нещодавно запустили марафон поезії. Багато уваги також приділяємо діткам переселенців, організовуючи різні майстер класи”, – ділиться про теперішню роботу Марія.

Це історія про те, як молодіжний центр об’єднав актив міста, що дозволило налагодити якісну та результативну логістику і комунікацію. Але не варто забувати про освітнє призначення молодіжних центрів, давайте більше проводити заходів для молоді, яка вже зовсім скоро будуватиме майбутнє для нашої вільної України! 💛💙

Хочеш приєднатися або допомогти?