Молодіжний центр Paragraph

Місце щасливих людей – так називають відвідувачі Молодіжний центр Paragraph в Івано-Франківську. Заснували його ще у 2017 році.

Створення центру розпочалось із простого опитування в соціальних мережах. Ініціатори надихнулись студентсько-молодіжним простором у Київському політехнічному інституті. Тому вирішили створити схожий центр у Франківську. Так і розпочалась нова історія.

Діяльність молодіжного центру спрямована на розвиток молоді. Це організація різних проєктів із краудфандингу та соціального підприємництва. Ну й звичайно, події розважального характеру задля цікавого дозвілля.

Після повномасштабного вторгнення робота Молодіжного центру видозмінилась. Параграф став волонтерським штабом. Молодь допомагала ВПО з поселенням у шелтири. Згодом молодіжний центр почав активно допомагати захисникам. Потреб було неймовірно багато, тому організовували збори, проводили благодійні аукціони. Ще в центрі відкрили кімнату психологічної допомоги.

Параграф прихистив та об’єднав велику кількість молоді. На базі центру навіть створились інші організації, наприклад ГО «Між Іншим».

Нині молодіжний центр покращив заходи з неформальної освіти, завдяки проєкту від НУМО. Тепер молодь сама формує різноманітні проєкти, а працівники центру підтримують їх у реалізації.

Діяльність молодіжних центрів дарує можливість продовжувати розвиватись, незважаючи на війну. І «Параграф» один із просторів, який розкриває широкий спектр можливостей перед молоддю в Україні.

Хочеш приєднатися або допомогти?