Молодіжний центр "Підйом"

Молодь – рушійна сила кожної країни, яка формує громадянське суспільство


Це той осередок, який прагне змін. Саме молодіжні центри стають справжніми провідниками для взаємодії молоді. Важливо, аби в кожній громаді українці мали змогу отримати ресурс для розвитку. За минулий рік  з’явилася низка нових молодіжних  центрів, зокрема й на Львівщині. Сьогодні хочемо розповісти про один із них.


Підйом Молодіжний - молодіжний центр у Золочеві. Свою активну роботу розпочав ще з 30 червня 2023 року, хоча відкриття відбулось 4 січня 2024 року. До того часу, заходи проводили на базі інших закладів.
Молодіжний центр організовує різноманітні лекції з неформальної освіти. Це тренінги з психологічним спрямуванням, які потребує кожен із нас. Постійно на базі молодіжного центру спільно з іншими громадськими організаціями проводять ворк-шопи та майстер-класи. Під час таких заходів центр стає місцем креативу та творчості (можна зробити карусель фото, і показати які саме майстер -класи проводили). До того ж, у просторі ви зможете прокачати свій English level. Також нині розробляють  новий  напрям «Сексуальна освіта».


«Підйом» - це можливість для кожного знайти те, що йому до вподоби
зрозуміти себе та рухатися далі;
отримати знання, які допоможуть у вашому становленні, як особистості.
Черговий доказ, що громада будь-якого масштабу може дати можливості для молоді задовольнити свої інтереси, розвинути корисні навички та отримати знання!

Хочеш приєднатися або допомогти?