Молодіжний центр "Vektor" Новопсковської центральної районної бібліотеки


novopskov.cbs@i.ua
Українська, 33, Новопсков, Новопсковський район, Луганська область, 92303

Загальна
інформація

Молодіжний центр «Vektor» знаходиться на околиці селища на території парку «Перемоги», в будівлі Новопсковської центральної районної бібліотеки. Поруч знаходяться паб «Гурман», неподалік є готель-ресторан «Корона», кав'ярня «Насолода», бар «СаРай». Центр працює згідно графіку бібліотеки. Доступ для відвідувачів переважно з 08:00 до 18:00. У центрі є комп’ютерна техніка, музичне обладнання, настільні ігри, фото-відео зони, доступ до Wi-Fi. Центр працює у трьох напрямках: краєзнавчо-туристичний, розважально-орієнтований та напрямок неформальної освіти.

тренінги, різнопланові конкурси; майстер-класи, кіноперегляди, ігротолоки, молодіжні тусовки, еко-квести, туристично-краєзнавчі подорожі, заняття курсу відеомонтажу, чаювання - це місце для спілкування і самореалізації

Наше бачення

Візія Молодіжного центру «Vektor» - простір для реалізації творчого потенціалу, сприяння зайнятості молоді у вільний час, підтримка ініціатив, сприяння формування здорового способу життя, популяризації туристичного краєзнавства.

Наша мета

Метою діяльності Центру є сприяння соціалізації та самореалізації молоді, сприяння її життєвому самовизначенню, інтелектуальному, моральному, духовному розвитку.

Принципи роботи

Взаємопідтримка, здоровий спосіб життя, активна участь у житті центру, культурний розвиток, відкритість.

Хочеш приєднатися або допомогти?