Молодіжний центр «Вікторія»


molodigniy_centr_viktoriua@ukr.net
Пр. Дружби 29, м. Мар'їнка, Мар'їнський район, Донецька обл.85600

Загальна
інформація

МЦ «Вікторія» знаходиться в центрі міста біля храму Казанської Божої матері ,в будівлі Мар'їнського районного Будинку культури, поряд з площею Сорокотяги. На данний момент МЦ працює з понеділка по субботу , але якщо попадають якісь тематичні заходи ми працюємо і в неділю. Доступ для відвідувачів– переважно з 08.00 до 18:00. Сам МЦ – це 3 великі зали , З лекційним залом і сценою, спортивно- дитячою кімнатою , великим офісним кабінетом, та кількома зонами для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). У МЦ є музичне обладнання, міні-бібліотека, обладнання для настільного тенісу, аерохоккей, мініфутбол, настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. . Ми пропагандуємо здоровий спосіб життя, тому у нас також є спортивний куточок. А також здорове спілкування тому у розпорядженні теніс, настільні ігри, міні бібліотека. Приміщення можна використовувати як репетиційну базу, відеоконференції, святкові і урочисті заходи, засідання , бізнес зустрічі.

Кінотолоки, Ігротолоки (теніс, настільні ігри), Спорт (тренажер , шведська стенка), Вечори музики (репетиції), Танці, Чаювання, Книжкова полиця, Дизайн інтер'єру, Толока-прибирання, Music eng club, медитація, сценарії до відео джем-сесії, відзначаємо дні народження. МЦ Вікторія - це місце для спілкування і самореалізаці

Наше бачення

МЦ Вікторія - це місце для спілкування і самореалізації. У нас збираються талановиті, життєрадісні та активні хлопці і дівчата.  Хтось приходить на наші заходи в якості гостя, а хтось виступає в ролі організатора. У нашому центрі проходять духовні бесіди зі священиками, перегляди фільмів, молодіжні ігри, speaking club, бесіди на світські теми, тренінги та багато-багато всього цікавого. Допомога особливим дітям, волонтерство та дозвілля молоді. А ще - виховання української інтелігенції у студентському середовищі та молодих політиків у м. Мар'їнка. Також на базі МЦ є ланка ГО "Ліги майбутніх поліцейських". Що має напрямок патріотичного вииховання молоді.

Принципи роботи

Культурний розвиток, патріотичне виховання, взаємопідтримка, здоровий спосіб життя.
 

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?