Молодіжний центр WE WORLD у Знам`янці

Створювати щось нове в час війни та руйнувань, особливо для молоді, буває непросто. Проте, попри проблеми та виклики, в Україні продовжують створювати нові молодіжні центри. Таким є член АМЦУ – молодіжний центр WE WORLD з міста Знамʼянка, що на Кіровоградщині. Про нього сьогодні розкажемо!

“WE WORLD” заснували у 2022 році, але активна діяльність розпочалася у 2023. Причинами створення стали відсутність можливостей та високий тиск на молодь з боку старших мешканців Знамʼянки. Тому молоді люди або виїздили з міста у пошуках кращого життя, або лишалися, проте не розвивали власний потенціал.

“WE WORLD” створений молоддю для молоді. Зокрема тими людьми, які мають досвід роботи у великих компаніях, розвивали власний бізнес та володіють найкращими сучасними практиками. Ці знання команда молодіжного центру передає молоді, яка має змогу їх презентувати та втілювати у життя. Зараз керуванням центру займається 4 осіб як штатні співробітники. Також організація налічує 37 волонтерів, які регулярно працюють у просторі.

“У Знамʼянці ми зіткнулися з тим, що молодь не має достатньої кількості інструментів для самореалізації. Тому для нашої команди було важливо створити такі проєкти, які будуть корисні для молодих людей. Перший і найголовніший — це “Волонтер плюс”. Проєкт, який активував молодь та відкрив нові можливості для неї. Зараз ми також реалізуємо проєкт зі створення медіашколи. А ще – не забуваємо про наше місто. Разом з ГО “Нова Дружківка” втілюємо проєкт “Комфортне місто”, метою якого є показати жителям громади, як може виглядати гарне та комфортне місто та як вони можуть на це вплинути”, – розповідає засновник ГО “WE WORLD” Владислав Кодацький.

Також молодіжний центр долучився до проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні”, який втілюється Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО за фінансової підтримки terre des hommes. В рамках цього проєкту “WE WORLD” розпочав низку заходів з профорієнтації, який формує сильних та цілеспрямованих особистостей та розкриває їх потенціал.

“Плани у нас амбітні. “WE WORLD” має на меті у 2024 році вирости до регіонального рівня та впроваджувати молодіжні програми у всіх громадах регіону. А також підтримувати соціальне підприємництво і розвивати молодіжні стартапи, залучаючи меценатів до цієї ініціативи”, – розповідає Владислав Кодацький.

Своєю діяльністю команда “WE WORLD” доводить, що працювати з молоддю можна за будь-яких умов. Головне – хотіти змін та не боятися перешкод!

Хочеш приєднатися або допомогти?