МЦ Смарт Дніпропетровська область

Молодіжний центр у селищних чи сільських громадах – це не просто місце. Це особливе середовище, яке обʼєднує людей, сприяє їх розвитку. І важливо масштабувати свою діяльність далі. Наприклад, на рівень громади. Як це зробив Молодіжний центр "Смарт", про який ми і розкажемо!

Молодіжний центр “Смарт” засновано у 2019 році у смт Слобожанське, що на Дніпропетровщині.

Його діяльність спрямована на підвищення активності населення Слобожанської громади, зокрема, шляхом надання їм необхідних знань та навичок.

“Смарт” нині працює з жителями громади, громадськими організаціями, локальними бізнесами та місцевою владою. Команда центру позиціонує його як майданчик для успішної взаємодії органів влади, бізнесу, громадськості, обміну досвідом, спілкування і співпраці.

Центр масштабує свою діяльність і створює молодіжні центри і простори у старостинських округах всередині громади. Це один з випадків в Україні, коли команда молодіжного центру розширює свою діяльність на села та селища і допомагає у облаштуванні локацій на місцях.

Крім того, команда центру регулярно проводить освітні та розважальні заходи для дітей та дорослих, кіноперегляди, тренінги, організовує і координує волонтерську діяльність.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” у молодіжному центрі “Смарт” проходять розмовні клуби. Крім безпосереднього вивчення англійської мови, учасники також грають в ігри, розвивають свою увагу та прокачують скіли.

“Відвідувачами нашого центру – це люди різного віку, роду діяльності та кола інтересів. Тому ми прагнули створити центр, де кожному і кожній буде комфортно, цікаво та безпечно. Ми прагнемо допомогти людям бути більш активними у громаді, мати вплив на локальну політику, а також даємо змогу представникам влади долучатися і співпрацювати. Наш центр – це місце, де для кожного є місце і можливість для реалізації”, - зазначила представниця центру Наталія Малова.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?