На Волині створять обласний комунальний молодіжний центр

У Волинській області розпочалася активна фаза створення Волинського обласного молодіжного центру, яку ініціювали молодіжні громадські об’єднання з різних куточків області. Об'єднала  організації та очолила процес Молодіжна рада Волині.

Адвокаційну кампанію зі створення Комунальної установи «Волинський обласний молодіжний центр» Молодіжна Рада Волині довела до позачергової сесії обласної ради і представили проєкт створення такої необхідної для молоді Волині установи.

На сесії обласної ради 10-го вересня депутати проголосували За 40, проти 0, утрималися 0, Не голосували 7.

Ініціативна група на чолі з Павлом Мединою, заступником голови Молодіжної ради Волині, Членом правління АМЦУ та керівника Молодіжного центру «Нові крила» проводили зустрічі та перемовини з різними молодіжними організаціями, радами та ініціативними групами з різних куточків Волині, які одноголосно підтримали ініціативу створення цього центру. Зустрічалися з депутатами, брали участь в комісії та напрацьовували проєкт рішення перед внесенням цього питання на голосування.

«На всіх зустрічах обговорювали концепцію закладу, методи та напрямки роботи, про його мету та наповнення.

Волинський обласний молодіжний центр стане платформою розвитку молодіжної політики, молодіжних об'єднань, молодіжних просторів в громадах області. Центр буде підтримувати діючі ініціативи та розвивати нові, навчати молодіжних працівників та працівниць, а також надавати менторську підтримку.

Інціювати створення молодіжних рад та просторів на місцях.

Юридичний процес створення Волинського обласного молодіжного центру стартував з підтримки депутатами, призначення в.о Директорки. Далі відкритий та чесний конкурс на посаду директора і дуже багато роботи для молоді Волині.», - розповів нам Павло Медина.

Створення ВОМЦ вже підтримали:

Молодіжна рада Волині

Молодіжний центр Волині

Молодіжна платформа

Молодіжний центр "Нові крила"

Студентська Рада Волині

Молодіжний центр YouthСфера

Громадська організація «Молодіжний простір «Тандем»

ГО «Тивер»

Федерація Дебатів України.Волинь

ФРІ Луцьк

Луцькі лицарі "АйнаБера"

Студентська рада Луцького НТУ

ІМАГО / Imago Animation

Пласт на Волині

Молодіжний центр "Місто ідей"

Хочеш приєднатися або допомогти?