Пластовий Вишкільний Центр

Ярослав Храпський +38 066 207 15 96
www.fb.me/Jaroslavkrapskiy
imurit83@gmail.com

вулиця Антонія Михайловського, 54, Буча, Київська обл., 08292
 

Загальна
інформація

Ще навесні 2017 року виникла ідея побудови пластового центру, який стане важливим місцем для Пласту, новим поштовхом у розвитку волонтерства й об`єднання молоді. Минуло півтора роки й за сприяння всіх рівнів влади, пластуни та молодь мають приміщення, облаштоване для проведення тренінгів, семінарів, акцій і заходів.

Великий лекторій з книгами пластової, національно-патріотичної, молодіжної тематики, тренажерний зал, зони для відпочинку й навіть міні-хостел для учасників заходів, котрі приїжджають з інших міст – все поєднує ця двоповерхова будівля у формі намету. На території центру також знаходяться зони для активного відпочинку й таборування, мотузковий парк і, звичайно, місце для ватри. Окрім цього, пластуни та молодь можуть проводити у центрі різні тренувальні збори, змагання, підготовку до мандрівок, підготовку до таборового літа, що значно підвищує залучення молоді до національно-патріотичного руху.

КВДЧ, вишколи, дошколи, кіноперегляди, міжнародні, всеукраїнські, обласні, форуми, тренінги, семінари, фотовиставки, квести, навчання, майстерки, тематичні заходи, зйомки відеопроектів.

Наше бачення

Тренінговий центр, національного значення для проведення заходів різного характеру, що стосуються молодіжної політики та національно-патріотичного виховання.

Наша мета

Пластовий вишкільний центр є центром всеукраїнського значення, на базі якого проводять міжнародні, всеукраїнські та обласні заходи.

Принципи роботи

Інклюзія, взаємна підтримка, сім’я, здоровий спосіб життя, культурний розвиток, відкритість, робота в команді, сучасність, доступність.

Анонси заходів
15.09.2021
09:09
середа
Форум Ефективний діалог між молоддю і владою''
м. Буча, Антонія-Михайловьского 54

Діалог між молоддю та владою можливий? 🤔

Так! І ми доведемо це 15-16 вересня на форумі «Ефективний діалог між молоддю і владою», організаторами якого стали команди НУМО та EU4Youth - Youth Engagement Roadmaps 🔥

Однією з основних тем заходу буде «Оновлення законодавства України щодо участі молоді». Учасники форуму розглянуть ключові аспекти функціонування Структурного діалогу. Розширять уявлення нової архітектури участі молоді, визначеної законом в статті про Національну раду з питань молоді.

А також у рамках теми спікери розкажуть про досвід країн східного партнерства та ЄС 🌐 стосовно взаємодії молоді та влади. Адже від цього також залежить європейське майбутнє України!

Запрошуємо представників організацій НУМО та інших ініціатив приєднатися до форуму, який відбудеться 🔸15-16 вересня у м. Буча у Національному Пластовому Вишкільному Центрі України!🔸

✅ Реєструйтеся за посиланням, аби взяти участь у форумі: https://cutt.ly/dWcUO39

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?