Навчальна поїздка представників АМЦУ до Швеції

Підтримка міжнародної спільноти для України продовжується.🤝 З перших тижнів повномасштабної війни члени нашої асоціації долучалися до щотижневих онлайн зустрічей із представниками громадських організацій, асоціацій та молодіжних працівників з усього світу. На цих зустрічах ми доносили до іноземних колег справжню та правдиву ситуацію в країні, обговорювали можливості допомоги українській молоді та розвиток молодіжної політики навіть у такий складний час.

👉І ось одним із результатів щоденної комунікації та співпраці з міжнародними колегами стала навчальна поїздка представниць АМЦУ до Швеції. З 23 по 28 серпня Членкиня Правління Катерина Глущенко та Голова Наглядової Ради Асоціації Olena Podobied-Frankivska відвідали Стокгольм та познайомилися з місцевою спільнотою молодіжних працівників.

🔺Це чудова нагода, що випала нам завдяки натхненій праці багатьох людей, зокрема нашому новому другу зі Швеці Börje Brandt, який організував щотижневі зустрічі з великою мережею молодіжних центрів з усього світу, Ярині Боренько та Альоні Глазковій, які є голосами України під час цих зустрічей і координатору міжнародних проєктів адміністрації Peter Knutsson, який підхопив цей заклик підтримати нас, а також ми щиро вдячні за прийом адміністрації культури та дозвілля комуни Haninge у Стокгольмі. ❤️ За дні перебування у країні мали змогу відвідати місцеві молодіжні центри, де кожен працює за власною специфікою, напрямком роботи та віковою категорією молоді. Вдалося ознайомитися з тим як триває розвиток молодіжних центрів в та дізнатися цікаві кейси роботи від молодіжних працівників Швеції.

📌В перший день мали екскурсію будівлею муніципалітету Haninge, вразила щирість та привітність цих людей, а ще кабінети з прозорими вікнами та зона відпочинку на кожному поверсі. Всього відвідали 5️⃣ молодіжних центрів комуни: Vendelsögården, Ekens gård, Jordbro parklek, Ung 137 Fritidsgård, Trainstation Haninge, де кожен зацікавив і змотивував працювати по-своєму, тому і розповідати про кожен потрібно, певно, окремо, тож чекайте наступних постів.

Після знайомства із просторами в програмі була цікава екскурсія Стокгольмом та запрошення до літнього будиночку, що знаходиться на острові Blidö Балтійського моря. Там, ми мали можливість багато розпитувати Петера і Фрічофа про більше ніж сторічний досвід молодіжної роботи Швеції. 🇸🇪

Вже зовсім скоро ми розповімо детальніше про поїздку, діяльність та особливість кожного молодіжного центру, який вдалося відвідати та особливості розвитку молодіжної роботи у Швеції. А поки щиро дякуємо нашим закордонним колегам за запрошення, теплий прийом та підтримку України!💛

Хочеш приєднатися або допомогти?