Навчальний центр «Platform 9 3/4» та ГО "Німецька молодь Закарпаття"

Загальна
інформація

 

Навчальний центр «Platform 9 3/4» ГО «Німецька молодь Закарпаття» знаходиться у центрі міста Мукчаева. Центр працює щоденно у будні дні переважно із 10:00 до 19:00. Протягом навчального року у приміщеннях закладу переважно проводиться навчання. Влітку ж ми повністю присвячує свій час створенню та втіленню нових проєктів, таборів, до яких можна долучитися написавши нам у Facebook або заповниши форму на нашій веб-сторінці. Крім звичних заходів, ми приймаємо організації, які розповідають про екологію, сталий розвиток, тайм-менеджмент, волонтерство, історію німців на Закарпатті та діляться своїми знаннями про інші актуальні теми. Також у нашому центрі відбуваються презентації книг молодих авторів на теми, цікаві молоді.

Наше бачення

Навчання німецької мови, навчальні проєкти та заходи, кінопокази, вечори настільних ігор, розмовні клуби німецької та англійської мови, велозаїзди, спільні поїздки, міжнародні обміни, літературні вечори, театр, школа Третього віку.

Наша мета

Місія Навчального центру «Platform 9 3/4» ГО «Німецька молодь Закарпаття» - стоврення місця для діалогу та співпраці, осередку розвитку та навчання молоді, яка об'єднана спільною ідеєю.

Принципи роботи

Принципи роботи: довіра, взаємопідтримка, толерантність, зелені цінності, культурний розвиток, турбота про спадщину, відповідальність, відкритість, щирість, командність

Хочеш приєднатися або допомогти?