Навчання за кордоном, тренінгові курси та міжнародне волонтерство!

Навчання за кордоном, тренінгові курси та міжнародне волонтерство! Такі перспективи відкриває молодіжний обмін. Але як взяти в ньому участь або стати організатором?  Про це говорили 22 листопада на онлайн-зустрічі “Erasmus+: як поїхати за кордон та інші можливості”.

 На заході зібрались представники молодіжних просторів та вмотивована молодь. А також координаторка міжнародних програм ГО КІПЦ Alona Glazkova. Вона розповіла учасникам про:

 Можливості програм Erasmus+ та Європейський корпус солідарності.

 Переваги участі в молодіжних обмінах та тренінгових курсах.

 Подання заявки на міжнародне волонтерство.

Діяльність волонтерів за кордоном. Навички та знання, що вони здобувають.

 Організацію участі в міжнародних проєктах для відвідувачів молодіжних просторів.

 Пошук партнерів для першого обміну.

 Крім цього, своїм досвідом поділились учасниці міжнародного волонтерства у Швеції. Вони розповіли про адаптацію у європейських країнах, долання мовних та культурних бар’єрів. А також, як програма допомогла прокачати професійні та особистісні навички.

 Бажаєте дізнатись більше про молодіжний обмін, але пропустили онлайн-зустріч? Хвилюватись не варто! Адже трансляція доступна у записі за посиланням: https://youtu.be/aRh_3tC3hZ0

 Довідково: Erasmus+ та Європейський корпус солідарності — це програми ЄС, завдяки яким українська молодь разом із ровесниками з усієї Європи може взяти участь у міжнародних обмінах, тренінгових курсах або поїхати волонтером за кордон.

Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні надає консультації та підтримку організаціям в Україні, сприяє поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації проєктів в рамках молодіжних програм ЄС. Інформаційний центр Erasmus+Молодь та Європейський корпус солідарності в Україні був створений ГО Center for Euroinitiatives за підтримки Ресурсного центру SALTO для країн Східної Європи та Кавказу (www.salto-youth.net).

Контакти: Info Centre for Erasmus+ Youth and European Solidarity Corps in Ukraine, info.Ukraine@salto-youth.net, +38 (050) 878-92-27, (м.Суми, Набережна р. Стрілки, 22).

Хочеш приєднатися або допомогти?