Ніжинський міський молодіжний центр

Анжела Тимченко
Директорка молодіжного центру
097-799-37-35
nizhynyouthcenter@gmail.com
вул.Яворського,3, м.Ніжин, Чернігівська область, 16600

Загальна
інформація

Ніжинський міський молодіжний центр знаходиться в центрі міста за 5 хв від зупинки "Площа" в бік Центрального ринку по вул. Гоголя або Батюка (біля скверу Гоголя поруч з Паспортним столом) в історичній будівлі старовинної грецької кав'ярні кінця XIX ст. Молодіжний центр працює в режимі Пн-Пт 8:00-21:00, Сб-Нд 11:00-20:00. Простір займає майже 90 кв.м (1/3 будівлі та спільний коридор) та має 5 кімнат. 3 кімнати по 19 кв.м. - ІгроХаб, Жовта кімната та Пазлова кімната (всі приміщення є мобільними та швидко трансформуються під конкретний тип заходу), а також 2 кімнати по 9 кв.м. - НадзвиЧАЙний BookRoom (територія книг, диванів та чаювання) та кабінет для працівників МЦ, коридор з диванчиками та роздатковою літературою та санвузол. В Молодіжному центрі є достатня кількість столів, стільців, пуфів та все необхідне технічне обладнання (комп'ютери, колонки, мікрофони, фотоапарат, проєктор, екрани) для роботи з молоддю, доступ до Wi-Fi, велика кількість настільних ігор, бібліотека, чайники, чай та горнятка для душевних бесід і звичайно - теплі пледики). Окрім того на даний момент триває облаштування Мобільного ІгроХАБу, який передбачає наявність просторого тенту та кемпінгових столів зі стільцями для проведення виїзних ігрових сесій на свіжому повітрі. Також в теплий період року частина внутрішнього двору біля будівлі Центру, оформлена тематичною фотозоною, трансформується в Summer Space - відкритий простір для заходів на свіжому повітрі(кінопоказів під відкритим небом, зеленого університету, ігрових сесій та дружніх посиденьок). Наш простір вільний від алкоголю, тютюну та наркотиків. Ми дружні до екології та пропагуємо Сталий розвиток. Маємо свої цінності та принципи роботи
Тренінги, семінари; Форуми; Кіноклуби ; ІгроХАБ (настільні розважальні та навчальні, рухливі ігри); Клуби за інтересами (КубоРуби, Шаховий, ЛітERA, Художня майстерня, English speaking club, Мафія); Дискотеки; Акустичні вечори; "Кава_з_персоналіями"(надихаючі зустрічі з відомими людьми); Бібліотека в НадзвиЧАЙному BookRoom; Еко-сафарі; Майстер-класи; Караоке; Тематичні вечірки; Квести; Вікторини; Чаювання зі смаколиками; Вільний простір для спілкування.

Принципи роботи

Повага до людей, думок, ідей; Толерантність і недискримінація; Інклюзивність; Командність; Прагнення до розвитку; Екологічність; Справедливість; Відповідальність; Цінування часу; Здоровий спосіб життя; Відкритість до громади.

Хочеш приєднатися або допомогти?