Молодіжний центр "Нові крила"

Павло Медина
Голова
+308633918912
mrcnovikrula@gmail.com
www.fb.me/pavlomedyna
Пр.Дружби 6а, ІІІ - поверх, Нововолинськ, Волинська обл, 45400

Загальна
інформація

Молодіжний центр "Нові крила" знаходиться в центрі міста в 5 хв. від пам'ятника Шевченку і одразу за пам'ятником Шахтарю. Простір працює будні та вихідні, доступ для відвідувачів– переважно з 11:00 до 18:00. 

Далі за домовленістю. Сам центр – це 100 кв. м. зі лекційною зоною, кількома зонами для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). 

У хабі є музичне обладнання, міні-бібліотека класичної та сучасної літератури, настільні ігри, фото-відео зона, доступ до Wi-Fi. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя. А також здорове спілкування тому у розпорядженні настільні ігри, міні бібліотека.

Приміщення можна використовувати як репетиційну базу. Проводити майстер класи, лекції, тренінги також є місця для роботи.
 

·Кіновечори · Офлайн клуб "DO IT" (настільні ігри) · Освіта (мовні клуби різних рівнів) · Вечори музики (квартирники) · Лекції/тренінги · Чаювання · Книгозбірня · Фестиваль "Княжий" · AvocadoRuningClub ·Майстер класи · #своє_горнятко · медитація · Фотоклуб · #PRO100KNYG

Наше бачення

Молодіжний центр - це комфортне та безпечне середовища для розвитку потенціалу молодих людей, розвитку неформальної освіти та реалізації ідей та бачень.

Наша мета

Молодіжний центр "Нові крила"- це б'єднання молодих змінотворців в один дієвий механізм розвитку громадянського суспільства, громади та країни з рівним доступом молодих людей до можливостей розвитку себе.
 

Принципи роботи

·Довіра, взаємопідтримка
·Famiy
·Здоровий спосіб життя
·Активна участь в житті центру
·Культурний розвиток
·Відкритість
·Командність

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?