Нові молодіжні центри Львівщини

Розвиток мережі молодіжних центрів в невеликих громадах — запорука становлення активної та свідомої молоді не лише в регіонах, а й в Україні! Наразі це швидкими темпами відбувається на Львівщині, де вдалось не просто створити нові центри, а й успішно запустити їхню роботу. І про деякі з них ми сьогодні розповімо.

Старосамбірський молодіжний центр розпочав свою дільність наприкінці квітня 2023 року та має на меті самореалізацію та підтримку фізичного, розумового, емоційного та соціального розвитку молоді.

Центр сприяє вдосконаленню та розкриттю навичок молодої людини: учасники беруть участь в майстер-класах з публічних виступів та самопрезентації, лекціях з протидії булінгу, спортивних змаганнях та заходів із захисту довкілля. А в рамках заходу “Поговоримо про Василя Стуса” молодь краще познайомилась із життям та творчістю видатного українця. Крім цього, Старосамбірці гарно проводять дозвілля — влаштували “Настільну зарубу”, де змагались, граючи у настільки ігри.

Бориславський Молодіжний центр «Файно-HUB» - ще один новостворений центр, який за короткий час став осередком креативної, творчої та активної молоді громади.

Центр сумлінно розкриває таланти. Наприклад, нещодавно організували майстер-клас “Пейзаж пастеллю”, де молодь покращила навички малювання під керівництвом професійної художниці. Також учасники центру відвідали парк сучасної скульптури, взяли участь в краєзнавчому велоквесті, сходили у гори та пройшли тренінг “Генерація ідей”. Знаходиться час для відпочинку — діє клуб настільних ігор та проводяться вечори гри в мафію.

Попри невеликий час діяльності та перебування у маленьких громадах, обидва центри показали старанну й цілеспрямовану молодіжну роботу. Віримо у їх велике майбутнє та сподіваємось, що тенденція розвитку мережі продовжиться надалі. Підписуйтеся на АМЦУ та будьте в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?