Новини по створенню молодіжного волонтерського додатка та курсу із волонтерського менеджменту

Підсумовуємо останні новини по створенню молодіжного волонтерського додатка та курсу із волонтерського менеджменту над яким зараз працює Асоціація молодіжних центрів України!

Проєкт по розробці додатку, метою якого є встановити та дати можливості менеджерам Молодіжних Центрів мотивувати волонтерів, стартував із вересня 2020 року. Вже у грудні та березні відбулись дві публічні презентації молодіжного волонтерського додатка та курс волонтерського менеджменту.

Під час обговорень, на які долучались понад 50 молодіжних центрів Луганщини та Донеччини, було проговорено як можна використовувати молодіжний волонтерський застосунок, коли саме він буде доступний. Також в рамках проєкту буде реалізовано онлайн-курс з волонтерського менеджменту “Волонтерські команди: мрія чи реальність?”.

“Наша велика мрія – зробити максимально зручний та корисний продукт для менеджерів і волонтерів, щоб волонтерство стало престижним, отримало визнання на рівні держави та давало реальний досвід і навички для життя! Цей волонтерський додаток впроваджено задля формування культури волонтерства для Луганської та Донецької областей. В цьому проєкті ми віднайдемо та інтегруємо потреби менеджерів та волонтерів Молодіжних Центрів, створимо навчальний відеокурс про те, як працювати з волонтерами в МЦ, протестуємо додаток в його першій версії, ну і, звичайно, запустимо додаток на всю країну” - зазначає керівниця Асоціація молодіжних центрів, Олена Подобєд-Франківська.

На цей момент відбуваються зйомки онлайн-курсу, на який ви можете зареєструватися за лінком: https://forms.gle/zqHEJKWwFjTvqLaC9

Щоб дізнатись більше про додаток, перейдіть за посиланням: https://www.facebook.com/youthcentersua/videos/918463405570388

Хочеш приєднатися або допомогти?