НУМО Вечорниці в МЦГО!

Співи, танці, ворожіння та допомога нашому війську! Усе це відбувалося на НУМО Вечорницях! Про які вам і розкажемо

2 вересня у дворику Молодіжного Центру Громадянської Освіти київська молодь (і не лише вона) прийшла на вечорниці. Захід організувало Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО, до складу якого входи і Асоціація Молодіжних Центрів України!

НУМО Вечорниці згуртували навколо однієї події представників організацій-членів НУМО, активну молодь та простих мешканців Києва. Разом вони мали нагоду поворожити, зіграти у вінтажну гру “Флірт Калина”, потанцювати традиційні танці та поспівати пісень, послухати DJ сет з хітами 60-70-х років минулого століття, а також познайомитися з творчістю молодих українських виконавців.

Дякуємо організаторам та партнерам за проведення такого надзвичайного заходу! Молодіжному Центру Громадянської Освіти – за затишну локацію. “Русалії”, Ользі, Лаймі та Богдані – за традиційність, співи і танці. XXV кадр, Джуді Левен, Зіниця Горіха та гурту Всі Вдома – за круті пісні та музику. CO «КУТ» – за якісний звук на вечорницях! І всім-всім, хто долучався до організації заходу, проведення ярмарку та створював неповторну атмосферу!

Підписуйтеся на АМЦУ у соцмережах і дізнавайтеся більше про молодіжні заходи по всій країні!

Хочеш приєднатися або допомогти?