Охтирський молодіжний центр

Родіон Дубровка (0660091200) 
www.fb.me/radion.dubrovka

rados.rd@gmail.com

mc.okhtyrka@gmail.com

вул. Івана Шаповала 9, м.Охтирка, Охтирський р-н, Сумська обл., 42700

Загальна
інформація

Охтирський молодіжний центр - знаходиться в центральній частині міста-герой Охтирка. Це триповерхова будівля колишнього ТЦ "Матриця", що знаходиться на перехресті доріг вул. Івана Шаповала (колишня Чкалова) і вул. Батюка, неподалік Охтирського пивоварного заводу "Оболонь". Наш молодіжний коворкінг простір працює щодня з 10:00 до 19:00, тут є все необхідне для змістовного дозвілля - настільні ігри, ігрові консолі, ноутбуки і принтер для навчання або роботи, комфортні меблі для того щоб розміститися і випити чаю з друзями (чай у нас теж є). Молодіжний простір межує з соціальною кав'ярнею "New Bristol", тут можна випити найкращу в місті каву, чай для поціновувачів східної культури, і дізнатися більше про каву. На другому поверсі знаходиться простір для дітей з необхідним наповненням і офісні приміщення команди МЦ. Третій поверх - студія звукозапису з гітарами, барабанною установкою і звуковим обладнанням для квартирників, та фото-відео студія де ми записуємо інтерв'ю і подкасти. Також маємо підвальні приміщення де проходять уроки 3Д моделювання і 3Д друку, є ІТ клас, майстерня і приміщення укриття - конференц зала, де проходять основні події і програмні активності. На всіх поверхах працює безкоштовний Wi-Fi, є туалети та душова кабінка. Наш молодіжний центр - відкритий простір для можливостей, ми розвиваємо поняття "рівний - рівному" , у нас заборонений алкоголь та тютюн, Маємо тенісний стіл та літній майданчик для кінопоказів і квартирників.
ОМЦ - це незалежна і відкрита платформа для спілкування, навчання, реалізації себе, який об'єднує громадян і розвиває свідоме громадянське суспільство!

Кінопокази, Ігрові турніри (настолки, настільний теніс, консолі), Музикальні квартирники, Тренінги проєктного менеджменту, Заходи з розвитку компетенцій молоді за програмою "Мріємо та Діємо" (профорієнтація, соціальне згуртування, психоемоційна підтримка та кібербезпека і кібергігієна), Конференції, Енергопрактики для духовного розвитку, Спікінг клаб з англійської, Подкасти і запис інтерв'ю, Проєктна діяльність соціальної дії, Дитячі майстеркласи.

Наше бачення

Громадська організація «Охтирський молодіжний центр» - незалежна унікальна платформа для:
- розвитку громадянського суспільства;
- мережування спільноти;
- об’єднання зусиль мешканців, влади, бізнесу та наукових інституцій для досягнення
суспільно важливих цілей;
- створення можливостей;
- реалізації ідей, ініціатив, проєктів;
- посилання спроможності і створення інших ОГС;
- комунікації та інформування;
- самореалізації.

Наша мета

- Підвищення рівня компетенцій мешканців та активізація молоді як
змінотворців громадянського суспільства;
- Покращення рівня життя і добробуту через об’єднання зусиль влади, громади, бізнесу та наукових інституцій;
- Створення умов для реалізації ідей, ініціатив та проєктів шляхом забезпечення всебічної підтримки, відкритого простору для взаємодії та спілкування, творчого
самовираження і особистісного зростання.

Принципи роботи

Відкритість, Взаємоповага і Взаємодопомога, Родина, Співучасть у житті громади, Збереження культурної спадщини, Кризовий менеджмент.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?