Освітній хабо Google Знання

Навчання в онлайн-форматі не завжди є ефективним. Але з освітнім хабом Google Знання можна з легкістю вивчити необхідний матеріал та закріпити те, що вже знаєте!

Google Знання запустили перший локальний хаб і стартувала його робота саме в Україні. Компанія хоче допомогти українцям отримувати нові навички та розвивати кар'єру, а Україні – рухатись до цифровізації навчання, попри важкі часи.

Завдяки Google Знання користувачі можуть отримувати доступ до ресурсів в Україні та світі, які допоможуть здобути знання для школи, роботи чи життя.

Наприклад, в розділі “Знання для школи” зібрані ресурси для освітян, учнів та їх батьків, які полегшать процес онлайн-навчання:

- “Навчайте: де б ви не були” – ресурс з інструментами й порадами для вчителів та батьків, що необхідні для навчання учнів;

- Google Families, де зібрані поради, щоб ваша сім’я користувалася технологіями впевнено;

- Посібник з безпеки дітей в Інтернеті, який допоможе вчителям та батькам навчити дітей навичкам, завдяки яким вони зможуть користуватись Інтернетом безпечно й обачно;

- Онлайн-платформа "Навчання" на YouTube – напрямок з відеоуроками з різних дисциплін для учнів середніх та старших класів.

Більше про Google Знання та його функціонал ви можете знайти за посиланням: https://bit.ly/3prxFsn

Дізнавайтеся нове і відкривайте для себе світ!

 

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

Хочеш приєднатися або допомогти?