Панельна дискусія “Навіть у темні часи є світло” IZLOŽBA: SVJETLO SIJA I U DOBA TAME

 

Увесь світ солідарний з Україною і підтримує у боротьбі з ворогом 💪

24 лютого у Сараєво (Боснія та Герцеговина) відбулися виставка та панельна дискусія “Навіть у темні часи є світло” IZLOŽBA: SVJETLO SIJA I U DOBA TAME. Заходи організовані Посольством України в Боснії та Герцеговині та Асоціацією PROI, у партнерстві з Європейським Союзом у Боснії та Герцеговині, Посольством Швеції, Посольством Королівства Норвегії та посольство США в Боснії та Герцеговині.

Виставка та панельна дискусія стосувалися повномасштабного вторгнення росії в Україну, а також стійкості нашого народу у такі непрості часи. Крім того, під час дискусії обговорили роль молоді у подіях сьогодення.

У якості одного зі спікерів під час дискусії виступив член правління НУМО, член Наглядової ради АМЦУ Олег Слабоспицький. Свою промову він присвятив українській молоді.

📢 “Українська молодь завжди була на передовій захисту демократичних цінностей в Україні. Після 24 лютого 2022 року кожна молода людина в Україні обрала спосіб, яким чином бути ефективною у захисті та оборони нашої Незалежності. Молодь приєдналась до лав Збройних сил України, долучилась до волонтерства, до інформаційного та культурного супротиву. Молодь в Україні активно залучена до процесів відновлення національної та історичної пам'яті в Україні. А молодь, яка опинилась закордоном, постійно організовує акції протесту. Крім того, в Україні є розвинута мережа близько 300 молодіжних центрів – безпечних та комфортних просторів, де молодь може безкоштовно проводити свій вільний час та організовувати заходи. Рік тому молодіжні центри трансформувались у гуманітарні та волонтерські хаби, де місцеві жителі та переселенці могли б отримати необхідну інформаційну або матеріальну допомогу… Тепер нашою відповідальністю є працювати на Перемогу кожен на своєму фронті – військовому, волонтерському, інформаційному, дипломатичному”, - розповів Олег.

Дякуємо нашим іноземних колегам за підтримку та небайдужість. Дякуємо нашій молоді за активність. Впевнені, що спільними зусиллями ми наблизимо Перемогу!

Хочеш приєднатися або допомогти?