Загальна
інформація

 

Простір розташований на перехресті вулиць Братів Лисенків та проспекту Шкільного. Це пішохідна та дуже мальовнича вулиця. ПРОСТІР має власну цікаву історію. Спочатку тут була міська аптека №24, де виготовлялися ліки. З часом розмістилася редакція газети “Сільське життя” та спортивне товариство “КОЛОС”. Сьогодні це молодіжний простір. Загальна площа простору 200 кв.м. Окрема будівля з власним двориком, що дає можливість у літній час, проводити чудові культурні заходи на відкритому повітрі. Наразі у просторі, активна основна зона: лекторій, який використовується для проведення освітніх та культурних заходів, а в інший час, як коворкінг для молоді. Протягом року планується відкрити ще 3 локації: зону відпочинку, АРТ-простір та соціальне кафе, у якому можна буде випити якісної кави та скуштувати курасан з різними начинками. Головна мета простору Це 200 кв. метрів культурного розвитку міста, які будуть формувати кластер креативної економіки в громаді. Надасть можливість розвивати soft skills. Отримає підтримку соціальних ініціатив та обʼєднає креативні групи. Молодь опиниється в оточенні однодумців, які прагнуть змін.

Лекції, квартирники, настільні ігри.

Наше бачення

«WE WORLD» вірить, що молодь – це майбутнє креативної економіки. Ми прагнемо дати їм змогу повністю реалізувати свій потенціал і побудувати динамічну, процвітаючу економіку країни, яка принесе користь усім нам. Приєднуйся до нас сьогодні та стань частиною цієї захоплюючої подорожі!

Наша мета

Це 200 кв. метрів культурного розвитку міста, які будуть формувати кластер креативної економіки в громаді.

Принципи роботи

Наша організація побудована на основі співпраці, інклюзивності та різноманітності. Ми об’єднуємо молодих людей з різним походженням, культурою та дисциплінами для досягнення спільної мети. WE WORLD – це платформа для спілкування, навчання та обміну ідеями, а також підтримуємо наших учасників за допомогою наставництва, коучингу та навчальних програм.

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?