Підсумки 2023!

2023 рік був складним на виклики, але молодіжні центри впорались із труднощами та досягнули великих результатів Розповідаємо про успіхи та перемоги!

📢 У 2023 році, попри усі перешкоди, молодіжні центри змогли перейти з надання лише гуманітарної допомоги до своєї головної роботи – розвитку українську молоді. Проте центри не припиняють надавати волонтерську допомогу, а більше концентрують увагу на потребах та запитах молоді. Навіть в умовах війни, блекаутів та обстрілів центри продовжують виконувати свою місію — підтримувати молодь, виховувати активних громадян та сучасних лідерів, розкривати творчий потенціал, таланти та амбіції молодих людей. 

Молодіжні простори плідно працюють по всій території України, зокрема, на деокупованих територіях Херсону та Харківщини. Крім цього, у регіонах відкриваються нові молодіжні центри, а релоковані успішно розвиваються на нових місцях. Попри те, що війна принесла шкоду й знищила багато молодіжних просторів, ми відновлюємось та ремонтуємось.

 У новий рік йдемо із новими перспективами, планами та цілями. Попереду — тривала праця та нові виклики. Але ми впевнено рухаємось до перемог та втілення нашої місії — поліпшення життя та розвитку української молоді!

Хочеш приєднатися або допомогти?