Підсумки конференції "Гуманітарна відповідь та відновлення роботи з молоддю"

💫11 червня представники молодіжних центрів, молодіжні працівники та громадські активісти України мали змогу зустрітися (хоч і поки онлайн) на онлайн-конференції з молодіжної роботи: "Гуманітарна відповідь та відновлення роботи з молоддю".

Не можемо не радіти, що вдалося зібрати в одному місці охочих до змін людей, що зацікавлені у відновленні освітньої складової молодіжної роботи.🤩 Координатори та представники молодіжних центрів, що географічно розміщенні на території всієї країни поділися своїм досвідом у напрямках роботи центрів як гуманітарних штабів, шелтерів так і ситуаціями з вимушеним переміщенням молодіжного центру.

👉В результаті роботи конференції та обговорення учасників було запропоновано ряд рекомендацій для працівників влади, представників донорських організацій та до молодіжних центрів, рад і ГО в Україні та закордоном.

Вже зовсім скоро ми підготуємо та оформимо розроблені учасниками конференції рекомендації та розмістимоїх на сторінках Асоціації молодіжних центрів України та Національного українського молодіжного об`єднання.📲

📢“Цей захід для мене став можливістю спілкування з однодумцями та обговоренням подальших планів роботи. За всі дні повномасштабного наступу не вистачало такого заходу, де можна було б повернутися до планувань майбутнього та відчувати себе “в безпеці” як у колишні часи. Дуже сподіваюся, що рекомендації, які ми розпрацювали будуть враховані владою, донорами та молодіжними організаціями”, – ділиться враженнями Катерина Глущенко членкиня Правління АМЦУ.

Дякуємо всім, хто долучився до заходу! Сподіваємося, що наші зустрічі стануть частішими і вже зовсім скоро відбуватимуться офлайн у вільній Україні! 💙💛

Хочеш приєднатися або допомогти?