Підсумкова онлайн-зустріч для менеджерів та менеджерок молодіжних просторів, що стали учасниками проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні»

Складний, довгий, але такий результативний рік плідної, спільної роботи! Багато слів вдячності та 30 історій змін молодіжних просторів

Учора 23 січня, відбулася підсумкова онлайн-зустріч для менеджерів та менеджерок молодіжних просторів, що стали учасниками проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні».

В рамках цього проєкту, який команда Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО реалізовувала за фінансової підтримки terre des hommes, вдалося підтримати простори не лише матеріально, а й покращити якість надання освітніх послуг.

Протягом року у молодіжних центрах та організаціях-членах Спілки плідно працювали 30 освітніх консультантів. Завдяки навчальним тренінгам, постійній комунікації та підтримці вони практикувалися розробляти змістовні довгострокові навчальні програми та реалізовувати їх. Це дозволило створити справжні “безпечні” простори, де панувала довіра, підтримка та щоденні зміни молоді.

Матеріальна підтримка у вигляді техніки та меблів допомогла не лише покращити стан центрів. Також це надало молоді більше можливостей розвиватися і навчатися у комфортних умовах.

А постійна комунікація з відвідувачами та відвідувачками просторів дозволила провести унікальне дослідження, щодо стану молоді в Україні під час війни. Його результати команда НУМО вже презентувала та розмістила на загал.

Хоч зустріч учора відбулася онлайн, це не завадило обмінятися теплом почуттів з колегами, які стали справжніми друзями за цей рік. Всі щиро ділилися емоціями, дякували за знання та можливості

Ми не ставимо крапки, а кажемо до побачення! Бо далі ще більше роботи для підтримки української молоді!

Хочеш приєднатися або допомогти?