Простір для молоді "Place for teens"

Загальна
інформація

16 липня, на Вишкові відбулося грандіозне свято! Учні з 12 школи разом із Громадською організацією «Розвиток Мікрорайонів міста» відкрили Молодіжний простір Place for teens.

Урочисте відкриття відбулося за підтримки Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Луцької міської ради. На подію прийшли близько 200 гостей: очільниця управління Ліна Галан, депутати Луцької міської ради - Алла Надточій, Алла Доманська, Роман Кравчук, громадські активісти - Заріна Дацик, Дем’ян Петрик і Захар Ткачук і, звичайно, малі, молоді і старші мешканці не лише нашого мікрорайону.

До слова, депутати Громадянського Руху «Свідомі» підтримали ініціативу молоді і виділили гроші на купівлю проектора, який допоможе реалізувати задумане.

Присутніх чекала насичена програма, приурочена відкриттю Молодіжного простру. На святі розважали дітей аніматори, проводили майстер-класи з підручних засобів, з гончарства, з розпису кавою. Також діти стрибали на батуті, веселилися на бульбашковому шоу, грали настільні ігри.

Привітали усіх з відкриттям Молодіжного простору вихованці спортивного клубу козацького бойового мистецтва «Герць» на чолі з керівником Романом Ковальчуком та дівчата із школи танців «Баланс».

Учасники Молодіжного простору PLACE for Teens спільними зусиллями здійснили свою мрію, до якої ішли довгий час. Як зазначила голова спільноти Катерина Опейда, планування роботи, пошук партнерів, меценатів, створення проєктів – це все щоденна праця, недоспані ночі, хвилювання на конкурсах та навіть розчарування.

Проте результат вражає! «Place for Teens» - це місце, де щодня зможе збиратися активна молодь, щоб втілювати своі задуми, а планів у школярів нині дуже багато.

Діяльність Молодіжного простору передбачає вивчення іноземних мов, заняття з планування бюджету, спортивні квести, проведення різноманітних тренінгів, майстер-класів, тематичних заходів, ігор та багато іншого.

Хочеш приєднатися або допомогти?