Пластовий Вишкільний Центр у Бучі після окупації

Після звільнення Київщини від російських загарбників стало можливими оцінка стану Пластовий Вишкільний Центр у Бучі, місті, одне з яких прийняло на себе жорстокий удар ворога при спробі захоплення столиці країни.‼️

📢“Будівля Пластового Вишкільного центру в Бучі після боїв збереглася, є ознаки мародерства та грабунку. Вибиті двері та вікна, всередині будівлі повний безлад. Сьогодні вже можливо констатувати, що відсутня частина меблів та оргтехніки, туристичне спорядження та матеріали. Переважна більшість працівників центру, наразі з Бучі та не мають змоги відновити роботу центру. При першій безпечній нагоді ми з командою здійснимо роботи з відновлення центру, проведемо спільний аудит із засновником (Обласною радою) та органом управління (Обласним управлінням молоді та спорту) втрачених активів та зафіксуємо факти злочинного мародерства”, – говорить директор Пластового Вишкільного центру, член правління АМЦУ Ярослав Храпский.

📍В подальшому діяльність центру буде націлена на надання гуманітарної допомоги та підтримки, на базі центру буде працювати пластовий гуманітарний штаб від Пласт - український скаутинг.

“Нашою головною першочерговою задачею є відновлення роботи у звичайному форматі, діти та родини, які пережили страшні дії окупантів, повинні включатись в освітній та виховний процес, не втратити соціалізацію. Ті ментальні травми, які були отриманні повинні почати загоюватись,а злочини проти людей, катування та вбивства, насилля, мародерства та грабунки, які здійснили окупанти мають бути покарані”, – додає Ярослав.

👉Наразі, всі молодіжні центри України переформатували свою роботу у волонтерські та гуманітарні штаби для підтримки військових та цивільного населення. Ми знаємо, що роботу постраждалих молодіжних центрів буде відновлено, адже адаптація молоді та розвиток молодіжної політики стануть важливими напрямками після здобуття перемоги над загарбником.💙💛

Хочеш приєднатися або допомогти?