Поради експерта: як розпочати створення молодіжного центру без підтримки влади? Частина ІІ

Нещодавно у форматі рубрики #ЕкспетриАМЦУ Владислав Мельнічук, член правління Асоціації молодіжних центрів України, поділився порадами щодо створення молодіжного центру без підтримки влади. Проте залишилися ще деякі важливі моменти: 

У молодіжному центрі має бути місце, де зможуть збиратися однодумці. За словами Влада, існує безліч варіантів: це може бути приміщення у комунальній власності або офіс громадської організації. Можна знайти як безкоштовне приміщення, так і орендувати за невеликі гроші.

Владислав розказав про свій особистий досвід створення центру: “Свого часу ми заручилися підтримкою інших громадських організацій, які об’єдналися навколо створення спільного молодіжного центру. Так і виник “STRUM” - він став спільним простором для всіх громадських організацій”.

Щодо фінансування, він зауважив, що для реалізації проекту та ремонту приміщення вони з командою проводили фандрайзинг - збирання коштів зі сторонніх ресурсів.  Коли усе буде готово, можна відкривати молодіжний центр та залучати до нього молодь вашого міста. 

Найважливішими чинниками у створенні молодіжного центру є:

🔶 комунікація зі стейхолдерами та організаціями, які можуть долучитися до реалізації проекту.

🔶 приміщення, де буде головний офіс центру.

🔶 ідея та велике бажання створити щось нове, що зможе об’єднати однодумців та приносити користь суспільству. 

Сподіваємося, поради нашого першого експерта були для тебе корисними! Залишайся з нами, бо на тебе чекає ще багато цікавого! 😉


 

Хочеш приєднатися або допомогти?