Презентація візії «Бачення України: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери у перспективі 2030 року»

30 червня у Києві відбулася презентація та обговорення візійного документу «Бачення України: реформування та відновлення соціально-гуманітарної сфери у перспективі 2030 року» – найповнішої візії розвитку України у соціально-гуманітарній сфері на найближчі декілька років, зокрема й у сфері молоді.

Подія об‘єднала представників державної та місцевої влади, громадських об’єднань та організацій, які мають спільне бажання розвивати нашу країну.

Візію щодо розвитку у молодіжній роботі представила голова Наглядової ради Асоціації молодіжних центрів України Олена Подобєд-Франківська. Вона розповіла про цілі реформи в сфері роботи з молоддю.

Крім того, на заході учасники розглянули пропозиції щодо подальшого розвитку сфери молодіжної роботи. За наступні декілька років планується більше залучення публічних коштів, децентралізації молодіжної роботи та участь саме молоді у роботі міністерств.

«Уже зараз необхідно долучати молодь до участі в ухваленні рішень. Це надасть їй право голосу, змогу творити зміни в Україні. Варто також налагоджувати співпрацю з місцевою владою. Адже коли ми говоримо про залученість до молодіжної роботи, то маємо на увазі, що до цього процесу мають долучатися громади та досліджувати свої можливості для роботи з молоддю», – зазначила Олена Подобєд-Франківська.

Прикріплюємо посилання на візію, щодо розвитку молоді та спорту та запрошуємо до перегляду і коментарів: http://surl.li/isrxj

Ознайомлюйтесь, переглядайте та діліться враженнями!

Захід проводився Школою політичної аналітики НаУКМА у партнерстві з Коаліцією Реанімаційний Пакет Реформ - РПР в межах Програми сприяння громадській активності “Долучайся!”, що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Хочеш приєднатися або допомогти?