Про релокацію Слов'янського культурного центру "Задзеркалля"

🇺🇦Про незламність українського народу вже сотні років складають легенди та захоплюються інші народи. Сьогодні ж ми продовжуємо доводити свою непідкореність та не здаємося в жодному напрямку роботи за жодних обставин.

Неймовірним прикладом у розвитку молодіжної роботи за будь-яких обставин є команда громадської організації Слов'янський культурний центр "Задзеркалля"🔥 Цьогоріч команді організації виповнюється вже 20 років. Вони займаються культурними проєктами, програмами розвитку молоді та підтримки громадських ініціатив. Зокрема було створено молодіжний центр та громадський ресурсний центр розвитку волонтерства у м.Слов'янськ, на базі яких відбувалися форуми, тренінги та різноманітні заходи для молоді регіону.

👉 У 2018-2020 роках, під час реалізації проєктів спільно з партнерами, Центр підтримав більше 70 ініціативних груп для втілення їхніх ідей у місцевих громадах Донецької і Луганської областей.

Після повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ та посилення обстрілів Донеччини команда "Задзеркалля" намагалася усіма можливими методами підтримувати психологічну рівновагу місцевих волонтерів, для чого організовувалися онлайн-заходи з психологічної підтримки. 🫂 Але найголовнішою метою стала така важлива річ, як збереження діяльності організації та максимально убезпечити життя її членів. Команді "Задзеркалля" вдалося неймовірне! Це повноцінно релокувати команду та продовжити діяльність у новому, спочатку чужому, але відносно безпечному місці!

💫 Тепер у Кропивницькому функціонує новий коворкінг-простір, створений командою “Слов’янського культурного центру "Задзеркалля" у співпраці із громадською організацією “Платформа розвитку “СМР” під назвою Gogle87.

Зараз на його базі реалізуються декілька проєктів, спрямованих на підтримку молоді та переселенців в Кіровоградській області.

Вищезгадана історія – це приклад того, що не можна ніколи здаватися і за потреби відбудовувати свою справу знову, тим паче, якщо вона необхідна для підтримки та розвитку суспільства. Наразі, у хабі Gogle87 відбуваються постійні кінопокази, вечори настільних та комп`ютерних ігор, майстер класи по створенню професійного відео тощо. Також тут можна буде комфортно працювати, навчатися, ділитися власними досягненнями, відпочивати та знаходити однодумців. Всі бажаючі: молоді люди, підприємці, громадські діячі зможуть безкоштовно користуватися оргтехнікою, проводити зустрічі та робочі обговорення в затишному просторі «Goglе87».

З початку серпня у просторі стартували заходи  проєкту “Академія Можливостей 2.0”. Протягом 6 місяців в рамках програми буде реалізовано більше 80 заходів по 4 напрямкам: отримання мікрокомпетенції, розвиток особистості, психоемоційна підтримка ВПО та інтеграція ВПО.

Тому будьмо як команда Слов’янського культурного центру “Задзеркалля", які не здаються, а тільки прямують вперед до спільною перемоги та розбудови громадянського суспільства України!


 

Хочеш приєднатися або допомогти?