Продовжуємо реалізацію проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» 

24 лютого та 2 березня відбулися онлайн-зустрічі з освітніми консультантами. Саме ці люди протягом наступного року будуть працювати з молоддю та реалізовувати освітні програми у своїх просторах. До зустрічі долучилися понад 30 працівників молодіжних просторів, серед яких були і представники молодіжних центрів-членів АМЦУ.

Онлайнові зустріч є частиною навчальної програми з підготовки освітніх консультантів. А вже наступного тижня відбудеться офлайн-навчання, куди учасники приїдуть з власними розробленими навчальними програмами та матимуть змогу вкотре підвищити компетенції роботи з молоддю, зокрема отримавши відгуки і поради, щодо покращення своїх програм, від тренерів проєкту.

Протягом цих двох зустрічей учасники змогли актуалізувати знання про види освіти, роботу з молоддю, цикл освітнього процесу тощо. Також освітні консультанти поспілкувалися та обмінялися досвідом, у групах більш практично закріпили отримані знання.

“Кожна зустріч в рамках проєкту — важливе джерело знань та навичок. Онлайн-зустрічі не стали винятком. Спільно з колегами та тренерами мали насичені сесії, під час яких обговорили багато важливих для нашої діяльності точок. Вдячна за цей обмін досвідом та баченнями. Сподіваюся, що він допоможе нам здійснювати якісну та змістовну роботу з молоддю”, - розповіла Ярина Радченко, адміністраторка Молодіжний центр громадянської освіти - МЦГО (м. Київ).

Слідкуйте за сторінками АМЦУ у соціальних мережах, адже саме тут ми розповідатимемо про подальший перебіг подій!

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним об'єднанням (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommesTerre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх пробілів, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?