Проект “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні". Субгранти

Молодіжні центри та організації мають можливість якісно розкривати таланти та реалізовувати амбіції молоді! Адже вони отримали субгранти на матеріально-технічне забезпечення освітнього процесу. Це відбулося в рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні", в яких вони беруть участь. Проєкт реалізовується Національне українське обʼєднання НУМО за фінансової підтримки terre des hommes.

Молодіжні центри та організації придбали техніку на меблі. З новими ноутбуками, принтерами та проєкторами освітні послуги будуть більш сучасними та доступними для кожного. А реалізувати творчий потенціал й талант допоможуть нові камери, фотоапарати та колонки — тепер у молодих людей є унікальна можливість робити крутий аудіо та відео контент. Окрім цього, меблі та павербанки створять атмосферу, яка поєднає в собі комфорт та почуття безпеки.

 “Перегляди фільмів, онлайн навчання, тренінги, літературні посиденьки — із новим обладнанням ми здатні організовувати не лише класне й змістовне дозвілля, а і якісні та корисні освітні заходи, вдосконалювати знання та втілювати ідеї юних талантів” - поділились представники Донецького обласного дитячо-молодіжного центру.

Дякуємо Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО та партнерам за надану допомогу! Тепер молодіжні центри та організації можуть покращити навчальні можливості, ефективніше організовувати діяльність, розвивати та виховувати українську молодь. Підписуйтесь на АМЦУ аби бути в курсу молодіжної роботи в Україні.

Хочеш приєднатися або допомогти?