ПРОКАЧАЙ ВОЛОНТЕРСЬКИЙ ДОДАТОК І СВІЙ МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР!

Молодіжний волонтерський додаток вже пройшов обговорення з більш ніж 30 спеціалістами по роботі з молоддю!

10 грудня відбулось онлайн презентація та обговорення додатку, представлена ідея та деталі проєкту.

Важливо підкреслити, що всі ми є волонтерами, хоч і пройшли різний шлях і маємо різні погляди на волонтерство. Проте, під час обговорення учасники обмінювалися досвідом, формували корисні та цікаві ідеї, дві години обговорення майбутнього додатку були насиченими на слова та роздуми.

Час розвивати волонтерство та молодіжні центри, впроваджуючи технології. Адже майбутнє за технологіями і саме ми - молодь, маємо створювати зручний інструмент для нас в Україні!

Реалізація проєкту відбувається в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу, а також урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

Захід відбувся в парнерстві з ГО "Мережа відповідальних", Театр змінСєвєр змінДОБРО Добропольский центр молодежиЦентр інновацій та партнерства U.Mentor.

Щоб переглянути презентацію, скористайтесь посиланням: https://youtu.be/InZKBHCeTkU

Хочеш приєднатися або допомогти?