Простір ідей - Європейський клуб у Кременчуці

У молодіжній роботі важливо обмінюватися досвідом з колегами з України та всього світу. І це потрібно не лише працівникам МЦ, але й активним хлопцям та дівчатам, що відвідують заходи. Такі можливості для молоді забезпечує Простір ідей - Європейський клуб, про який ми і розкажемо!

”Простір ідей” діє у Кременчуці, що на Полтавщині, з 2013 року. Спочатку це було антикафе, де мешканці міста могли втілювати власні ідеї та задуми в життя. Проте згодом “Простір ідей” став повноцінним простором, де молодь може відвідувати заходи, спілкуватися з однодумцями, зустрічатися з цікавими людьми і проводити своє дозвілля якісно.

Наразі у “Просторі ідей” регулярно відбуваються вечори настільних ігор, тренінги та розмовні клуби з вивчення англійської мови. Крім того, молодіжний центр приймає у своїх стінах іноземних волонтерів та допомагає молоді з України взяти участь у волонтерстві в країнах Європи і консультує з приводу участі в програмі Еразмус+.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” команда центру проводить розмовні клуби з англійської мови для початківців. Заняття відбуваються щотижня і доступні для дітей та молоді у віці від 12 до 25 років. Під час зустрічей учасники можуть покращити свій рівень володіння англійською, прокачати граматику і поповнити словниковий запас.

“Протягом приблизно 10 років наш центр активно сприяє молодіжним обмінам між Україною та країнами Європи. Під час цих обмінів знання англійської мови – одна з найголовніших вимог. Тому ми вирішили посприяти тому, щоб молодь Кременчука мала змогу прокачати своє володіння мовою і у приємній атмосфері, без зайвого зазубрювання та стресів, навчатися”, – зазначила представниця центру Катерина Бежинар.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?