Простір ідей

euroclub.kremen@gmail.com
Олена Глазкова (0982396518)
www.fb.me/alona.glazkova
olenkoglazkova@gmail.com
вул.Софіївська, 36Б, м. Кременчук, Полтавська область, 39600

Загальна
інформація

Простір Ідей (скорочено - ПІ) знаходиться в центрі міста біля зупинки громадського транспорту "Троїцька" в приватній будівлі поряд зі Свято-Миколаївським собором. Сам Простір Ідей знаходиться в підвальному приміщенні і не облаштований інклюзивним входом. На даний момент ПІ працює переважно з понеділка по п'ятницю з 12:00 до 21:00. ПІ вдень - це офіс громадської організації, а ввечорі - це осередок альтернативного дозвілля. ПІ - це 63 кв.м. з умовною зоною кухні (де є кава-машина, чайник, набори чаїв, мікрохвильовка, печивко), робочою зоною трохи відділеною книжковими шафами, які одночасно виконують ролі дошки для інформування й зоною для зустрічей, кінопоказів, тренінгів, виставок. У нас не вживають алкоголь, але можна вжити "міцне слівце" (особливо під час палких кінообговорень). У нас є піаніно, різні дудки, бубон, маракаси і купа всього для музичних імпровізацій. Маємо власну бібліотеку різними мовами (українська, російська, англійська, німецька, чеська, польська, білоруська, і навіть литовська), валізу настолок і підтримуємо ініціативи відвідувачів. Наша організація приймає волонтерів Європейської волонтерської служби та Корпусу Миру. Також ми відправляємо молодих людей з України на волонтерство до країн Європи і консультуємо з приводу участі в можливостях програми Еразмус+.

В нашому приміщенні відбувалися концерти на 70 осіб, літературні читання, тренінги, кінопокази з обговореннями, майстерні, мовні клуби, зустрічі з авторами, вечора з настольними іграми та планування політичних акцій (під час Майдану), театральні вистави, виставки, вистави форум-театру, зустрічі з поліцією та іноземними волонтерами.
Наразі щотижня є ігрові вечори та кінопокази з обговореннями (зараз робимо на вулиці кінопокази). Восени плануємо відновити розмовний клуб англійської мови, а також запустити серію майстерень з профорієнтації та пошуку першого робочого місця разом зі Skill Lab.

Наше бачення

Ми бачимо "Простір Ідей" як місце для діалогу, налагодження комунікації, збирання та реалізації ідей, реагування на спільні виклики місцевої громади.

Наша мета

Місія "Простору Ідей" створювати можливості для розбудови суспільства, яке базуватиметься на демократичних цінностях.

Принципи роботи

Добровільність, Партнерство, Включення, Гідність, Відповідальність, Дотримання прав людини

Мапа

Хочеш приєднатися або допомогти?