Рава-Руський та Тростянецький молодіжний центр

Мережування молодіжних центрів у регіонах – важливий етап у роботі з молодими людьми! У попередніх публікаціях ми розповідали вам про Львівський обласний молодіжний центр, який займається створенням і підтримкою молодіжних центрів у регіоні. А сьогодні детальніше розкажемо про деякі з них.

Рава-Руський Молодіжний центр почали створювати у лютому 2023 року. А вже наприкінці травня, в рамках конкурсу «Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області» від ЛОМЦ, він розпочав свою активну діяльність!

За 4 місяці своєї роботи центр започаткував низку заходів для мешканців міста та громади: кінопокази, квести, лекції та зустрічі для молоді, культурні заходи, мандрівки та велосипедні тури у різні населені пункти Львівщини.

Команда молодіжного центру також робить перші кроки у масштабуванні своєї діяльності у міській громаді. Зокрема, проводить заходи у селах і селищах Рава-Руської міської громади.

Тростянецький молодіжний центр – ще один з учасників конкурсу від ЛОМЦ. Він був створений наприкінці травня 2023 року. Центр працює у селі Стільсько, що на Львівщині.

За час своєї діяльності, команда Тростянецького МЦ започаткувала проведення кіновечірок для мешканців Стільська. Також працівники та відвідувачі центру долучилися до еко-акції у Тростянці та благодійного фестивалю “Обʼєднані піснею”, під час якого відбувався збір коштів для ЗСУ.

Наразі Тростянецький молодіжний центр налагоджує співпраці в межах громади і створює систему партнерств для успішної діяльності. Зокрема, з молодіжною радою "Єднання" та Регіональним ландшафтним парком "Стільське горбогір'я".

Сподіваємося, що обидва ці центри будуть працювати активно і надалі. Адже робота молодіжних центрів у регіонах – основа для виховання активної молоді у всій країні. Підписуйтеся на АМЦУ та будьте в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?