Молодіжний хаб "REDHUB"

куратор хабу - Гришина Наталія
тел.: +380501450929
e-mail:  grshna55@gmail.com
 

адреса: 63304, м. Красноград, вулиця Бєльовська, №будинок 88 (Красноградська района бібліотека), 1-й поверх
e-mail: redhubkrasnograd@gmail.com

Загальна
інформація

"RedHub" знаходиться в центрі міста Красноград, що на Харківщині, у парковій зоні в одній будівлі з бібліотекою. Графік роботи підлаштований під потреби молоді - з 12.00 до 20.00. Сам хаб - це кімната у 70 кв.м., де завжди у вільному доступі ноутбуки, проектор, книги, періодичні видання, настільні ігри, м'які безкаркасні меблі, а також гарячий чай та кава у необмеженій кількості. За роки існування самими хабівцями були розроблені внутрішні правила користування приміщенням і обладнанням, яких повинні дотримуватися усі відвідувачі. Наприклад, окрім того, що не можна пити/курити та виражатися нецензурною лайкою, на території хабу (та й взагалі), є правило, що кожен зареєстрований відвідувач має бути читачем бібліотеки і читати щонайменше 1 книгу на місяць. Також на базі хабу народилася перша у Красноградському районі молодіжна громадська організація "Волонтерська Ліга", яка є не тільки кістяком хабу, а ще за час своєї діяльності загалом зібрали близько півмільйона гривень для лікцвання тяжко хворих. На сьогодні RedHub є чи не єдиним місцем, де охоче проводять тренінги та семінари різні підприємства, установи та організації.

Вечори інструментальної музики
Дискотеки
Караоке
Кіновечори
Екотолоки
Мафія та інші настільні ігри
Літературні вечори
Тренінги
Майстер-класи
Клуби за інтересами: фото/відео-мистецтво, блогерство, поети, волонтерство, психологія, акторське мистецтво тощо.

Наше бачення

Redhub - середовище, де молода людина може раціонально і з користю провести час, виявити свої приховані таланти, а, можливо, й лідерські якості, відпочити в компанії однолітків, в решті решт, самореалізуватися.

Наша мета

Створення належних умов для розвитку місцевої молоді, надання їм широкого спектру послуг для забезпечення змістовного і якісного дозвілля, неформальної комунікації.

Принципи роботи

Командність
Взаємопідтримка
Активність
 

Хочеш приєднатися або допомогти?