Рефлексія учасниць міжнародного волонтерства ч.2

Вдосконалення професійних навичок та навчання кращим міжнародним практикам — ключові елементи розвитку молодіжної роботи! Тому цього літа активні українські молодіжні працівниці скористались перевагами волонтерства в комуні Ханіге, що неподалік Стокгольма.

 Роботу молодіжних центрів у Швеції вивчало 4 учасниці. Завдяки програмі вони отримали унікальну можливість дослідити роботу місцевих просторів та молодіжних працівників/ць. Крім цього, вони значно прокачали власні знання й вміння. Раніше ми ділились коментарями Ярини та Людмили, а сьогодні розповімо про враження й досвід Варвари та Олі.

 Варвара:

"Підтягнула навички комунікації. Багато знайомилась й спілкувалась з новими людьми на фестивалях та в центрах. Насправді я дуже закрита людина, тому мені важко говорити навіть рідною мовою. Проте, я покращила англійську та трішки навчилась шведської. Класно відчувати, що з контексту розумієш сенси. Вперше спробувала скелелазіння та сап борд. Відчуваю себе більш дорослою".

Оля:

"Волонтерство зробило мене більш самостійною: тепер я сама організовую свій час, бо ніхто інший мені його не організує. Підтягнула навички тайм менеджменту та водіння. Навчилась робити друк на чашках та футболках. Вперше користувалась гугл-перекладачем, щоб зрозуміти, які продукти купую. Покращила навички публічних виступів англійською, адже ми робили презентації про своє волонтерство, давали інтерв'ю газеті та мали ефір на радіо"

 Міжнародне волонтерство дозволило учасницям глибше дізнатись про переваги та сильні якості молодіжної роботи у Швеції, отримати незабутній досвід та вдосконалити власні знання та навички. Це допоможе покращити діяльність молодіжних центрів в Україні та відкриє нові перспективи й можливості для молоді! Підписуйтесь на АМЦУ аби бути в курсі молодіжної роботи в України!

Хочеш приєднатися або допомогти?