Релокований Луганський обласний МЦ

Ще з 2014 року низка молодіжних центрів були вимушено переміщені. Довелося налагоджувати свою діяльність в нових місцях і сприяти активній та продуктивній молодіжній роботі. Таким є досвід Луганського молодіжного центру, про який ми і розкажемо!

Луганський обласний молодіжний центр заснували у 2008 році в Луганську. Протягом 6 років команда проводила заходи для молоді, формувала середовище для продуктивного дозвілля молодих людей, сприяла формуванню молодіжної політики міста. У 2014 році центр релокували до Сєвєродонецька. А у 2022 довелося переїздити ще раз, цього разу до Дніпра.

Нині Луганський обласний молодіжний центр займається підтримкою молодіжних ініціатив, розвитком потенціалу молоді Луганщини, координує молодіжну роботу на місцевому рівні. Також відбувається регулярна робота з переселенцями з Луганщини, зокрема, волонтерська діяльність.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” Луганський обласний молодіжний центр проводить низку заходів з неформальної освіти: серію тренінгів “Ефективна комунікація”, психологічні тренінги “Тайм-менеджмент і життєвий успіх”, практичні заняття “Творча молодь”.

 “Коли ми тільки починали нашу діяльність у Дніпрі, то мали невелику команду: директорку центру та трьох працівниць. Проте, спільно ми змогли вибудувати бачення того, як би ми хотіли працювати з молоддю. Зараз нас стало більше і ми прагнемо дати молоді доступ до широкого кола знань та вмінь. Особливу увагу приділяємо внутрішньо переміщеній молоді, адже їй непросто знайти себе на новому місці. Для нас це теж знайомо, тому команда прагне підтримати тих, хто цього потребує”, - зазначила представниця центру Лоліта Глотова.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?