Релокований МЦ "Задзеркалля"

З початком повномасштабної війни багато молодіжних центрів були вимушені змінити місце своєї роботи. Проте, це не зупинило їх, а навпаки – ще більше мотивувало до дії та активної роботи з молоддю. Таким є Слов'янський культурний центр "Задзеркалля". Про нього сьогодні і розкажемо!

Заснували “Задзеркалля” у 2005 році у місті Словʼянськ, що на Донеччині. За роки свого існування центр став місцем змістовного та цікавого дозвілля для дітей та молоді. Згодом команда почала створювати мистецькі хаби, реалізовувати проєкти та підтримувати ініціативні групи у Донецькій та Луганській областях.

Після початку повномасштабного вторгнення команда “Задзеркалля” вимушено розділилася. Одна частина лишилася у Словʼянську, де проводить заходи для дітей та молоді, а також надає гуманітарну допомогу. Друга – релокувалася у Кропивницький, де не лише продовжує власні проєкти та ініціативи, але й допомагає іншим молодіжним центрам та громадським організаціям, які були вимушені змінити місце своєї діяльності.

У рамках проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні” “Задзеркалля” проводить креативний курс “Мізки в тріски” та творчу лінійку заходів “Мій арт”. “Мізки в тріски” – це курс для тих, хто хоче прокачати свої soft skills та стати кращою версією себе. “Мій арт” – серія арттерапевтичних заходів, які мають на меті підтримати, мотивувати та розвивати творчу молодь.

“Основною метою діяльності нашого центру було створення комфортного та затишного середовища для молоді. І, попри ситуацію в країні та зміну місця нашої роботи, ми не відходимо від цього. “Задзеркалля” – це місце, де кожен може знайти своє місце, бути корисним. Крім того, ми створюємо умови для “прокачки” молодих людей: допомагаємо їх подолати стрес, розвантажитися морально, покращувати свої вміння та навички. Це те, що треба молоді зараз і що точно сформує їх круте майбутнє”, - зазначила представниця центру Ельміра Чепіга.

Продовжуємо працювати з молоддю! Підписуйтеся на АМЦУ у соціальних мережах і слідкуйте за перебігом подій.

Хочеш приєднатися або допомогти?