"Резиденція молоді" у Чернівцях

Молодіжні центри в Україні розширюються, вдосконалюють свої простори та створюють все більше освітніх можливостей! І сьогодні ми розповімо про один із них — МКУ Резиденція молоді.

 Резиденція молоді — це сучасний, прогресивний та інноваційний молодіжний центр в місті Чернівці. Він успішно функціонує вже декілька років, а наразі проживає нову сторінку життя, аже масштабується та ремонтується! Тепер молодіжна робота більш потужна із новими відділами інтеграції й профорієнтації внутрішньо переміщеної молоді та національно-патріотичного виховання. Також триває ремонт: створюють інклюзивний вхід, замінюють комунікації та покращують кабінети.

Центр є незамінним простором всебічного розвитку молоді та формування активних й свідомих членів суспільства. Наприклад, він організовує та проводить заняття курсу “Маркетинг та промоція”, на якому учасники вивчають брендинг, клієнтоорієнтованість, ведення ФОП та просування бізнесу в інтернеті. А на заходах “Сексуальна освіта для підлітків” та майстер-класі «Щоденний догляд за шкірою підлітка» молоді люди більше дізнаються про себе та отримують важливі для їх віку знання. Крім цього, Резиденція допомагає знайти себе та розкрити творчий потенціал. Чернівецька молодь проходить тестування на профорієнтацію, відвідує зустрічі з сучасними письменницями, виготовляє окопні свічки та створює оригамі.

Робота «Резиденція молоді” показує, що вдосконалюючи свій простір, ми створюємо все більше можливостей для розвитку та розкриття здібностей молоді! Підписуйтесь на АМЦУ аби бути в курсі молодіжної роботи в Україні!

Хочеш приєднатися або допомогти?