Результат конкурсу НУМО на ремонт та матеріально-технічне оснащення молодіжних центрів

Конкурс НУМО на ремонт та матеріально-технічне оснащення молодіжних центрів. Настав час оголошувати результати! 

Ми неймовірно вражені запалом і прагненням кожної команди розвиватись та вдосконалювати життя молоді. Всього ми отримали понад 100 заявок на ремонт молодіжного простору, і кожна із них однозначно заслуговує на увагу на перемогу. Але переможців, що отримають по 10 000 євро кожен на ремонт, умеблювання та закупівлю обладнання, лише 5. І ними стали:

 Культурно-громадський центр ШELTER+ місто Кривий Ріг, Дніпропетровська область.

 Молодіжний центр WE WORLD, місто Знам’янка, Кіровоградська область.

 БУ “Молодіжний центр” Ізюмської міської ради, Харківська область.

 Молодіжний простір Михайлівської сільської ради, Запорізька область.

 Молодіжний простір МолоДіжка, місто Херсон, Херсонська область.

 Команда Національне українське молодіжне об'єднання - НУМО вітає переможців та зичить успішної та плідної співпраці! А учасникам конкурсу дякуємо за знайомство та бажаємо динамічного розвитку, амбіційних ініціатив та невпинного руху вперед! Переконані, що із вашим натхненням та мотивацією, успіх у покращенні життя української молоді — незворотній. Тому не говоримо до побачення, адже попереду багато цікавих можливостей, на які вас обов’язково запросимо. 

Ремонт буде здійснюватися в рамках проєкту, який втілюється спільно Національним українським молодіжним об'єднанням — НУМО та terre des hommes за фінансової підтримки German humanitarian assistance.

Хочеш приєднатися або допомогти?