Результати дослідження: «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях»

Під час повномасштабної війни молодь найбільше сумує за подорожами та прогулянками. Про це свідчать результати дослідження: «Адаптовані до війни. Безпека, соціалізація і навчання в молодіжних центрах та організаціях».

Понад пів року відбувалось опитування  у молодіжних просторах та громадських центрах України, які були учасниками проєкту “Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні”, який втілювався НУМО за фінансової підтримки terre des hommes.

«Це перше дослідження, яке нам розповідає про досвід, практику і участь молодих людей у молодіжних центрах і громадських організаціях», – розповідає Олена Подобєд-Франківська.

Основними цільовими групами стала молодь у віці 13-17 років і 18-25 років. Молодіжні центри та організації сприяють адаптації молоді, що вкрай важливо у період війни.

То ж, як змінилася аудиторія молодіжних центрів і організацій під час війни? Чого не вистачає дітям та молоді в сучасних реаліях? 

Ознайомившись із результатами дослідження, ви знайдете відповідь на всі ці питання. Окрім того, дізнаєтесь ще більше про адаптацію та навчання в молодіжних центрах

Результати дослідження: https://youthcenters.net.ua/ResearchAdoptedtothewarFinal/

Хочеш приєднатися або допомогти?