ХАБ благодійного фонду "Rise of Ukraine"

Менеджер з управління проєктами Фонду - Кравченко Альона Олександрівна

+38 063 935 58 33

info@riseofukraine.com

вул. Святослава Хороброго 37, Дніпро, Центральний район, Дніпропетровська область, 49000

Загальна
інформація

ХАБ благодійного фонду ''Rise of Ukraine'' знаходиться в центрі міста Дніпро, недалеко від зупинки для громадського транспорту. Окрім зручної транспортної розв'язки поруч знаходиться паркувальний майданчик для авто. В декількох хвилинах розміщена кав'ярня, де завжди можна випити теплу каву та какао в очікуванні занять, а після них, відправитись у парк імені Лазаря Глоби та насолодитись природою. ХАБ - це велике облаштоване приміщення, з облаштованими кабінетами (парти, стільці, інтерактивні дошки), мольбертною кімнатою для проведення занять з малювання, (кімната має все необхідне для проведення цих занять, а саме: мольберти, стільці, полотна, фарби й пензлики).З грудня відновлюються заняття з малювання для жінок. Окремо є кімната для проведення кіносеансів що обладнана м'якими пуфами, проєктором та місцем демонстрації кіно. Такий простір можна використовувати і для проведення тренінгів, воркшопів та інших заходів.
Також у Хабі є підвальне приміщення, в якому знаходиться спортивний зал, де будуть проводитись спортивні заняття, а саме заняття з карате та заняття для поліпшення фізичного стану, йоги та танців. Ця ж зона може бути використана як укриття, де можна перечекати повітряну тривогу та знаходитись весь час в безпеці. Підвал великий, з ремонтом та пристосований до занять, в ньому м'яке покриття та є спортивний інвентар. На території ХАБу є Wi-Fi,є завжди доступ до питної води та 2 вбиральні, які повністю призначені як для дітей, так і для дорослих. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя та допомагаємо з інтеграцією ВПО в новій громаді.
 

Наше бачення

Візія благодійного фонду ''Rise of Ukraine'' - розвиток дітей та молоді, які постраждали від війни та потребують адаптації в новій громаді, шляхом проведення освітніх, розважальних, психологічних та спортивних заходів. Такий комплексний підхід забезпечує успішну інтеграцію дітей, їх батьків та молоді в новій громаді, а також це місце, де кожен зможе знайти нових друзів та реалізуватись, незалежно від віку, місця проживання та статусу.

Наша мета

Наша місія: перетворення вже готового ХАБу на місце, де діти й молодь, зможуть навчатися, займатись спортом, творчістю та культурно збагачуватись, знаходити нових друзів, а також приймати участь у житті Дніпровської громади. Діяльність ХАБу продовжуватиметься після закінчення бойових дій.

Принципи роботи

Реалізація таланту, довіра, багатогранність, можливості для всіх, відкритість, культурний розвиток, всебічний розвиток, толерантність, дружба, творчість, підтримка

Додаткова інформація

Події та заходи у нашому ХАБі

Майстер-класи з малювання для дітей ВПО (3 рази на тиждень, 3 різні групи), з Нового року на території ХАБу будуть проводитись такі заняття як: курси з англійської мови, курси з СММ менеджменту (як користуватися соцмережами, як зробити особистий бренд, як просуватися та виокремити себе тощо), астрологічні курси, психологічні курси (разом з People in Need, як для дітей, так і для дорослих), курс з податкової грамотності (як для дітей, так і для дорослих). Також на території ХАБу будуть проводитись багато разових майстер-класів, наприклад: виготовлення соєвих свічок, курс заняття з першої невідкладної медичної допомоги, фінансова грамотність тощо. Окрім усього цього ми будемо проводити тематичні розважальні заходи, наприклад: Новий рік, 8 березня, День Незалежності, День дітей тощо.

Хочеш приєднатися або допомогти?