Родина АМЦУ збільшується!

Асоціація молодіжних центрів продовжує мережувати свою роботу!


Для нас надважливо не лише здійснювати супровід та підтримку просторів по всій Україні, а і підсилювати співпрацю регіональних ініціатив на місцях. Адже якісна робота структури Спілки забезпечить кращу комунікацію, а відповідно – активне залучення молоді в кожному регіоні

Вже 4 роки успішно функціонує Харківська філія АМЦУ “Мережа молодіжних хабів Харківщини”. Це дозволяє місцевим ініціативам об‘єднувати зусилля для роботи, враховуючи локальні потреби. 
Ще перед початком повномасштабної війни Асоціація мала багато планів з відкриття нових філій для мережування. Але враховуючи всі зміни молодіжної інфраструктури під час війни, нам вдалося повернутися до цього питання у 2023 році. 

Радіємо, що цього року розпочала свою діяльність Львівська та Черкаська філії АМЦУ. Вони вже об’єднали зусилля та вирішують локальні виклики спільно з АМЦУ. Також над створенням ще однієї філії вже працює ініціативна група, тому очікуємо новин вже зовсім скоро. 


Родина АМЦУ збільшується! Вітаємо молодіжні центри, які набули членства в Асоціації. Попереду нас чекає багато спільної роботи для розвитку молодіжної політики та виховання молоді України.
 

Хочеш приєднатися або допомогти?