Молодіжний простір м. Славутич

Оксана Шевчук
Керівник молодіжного простору
 спеціаліст 1 категорії відділу молоді та спорту виконавчого комітету Славутицької міської ради
+380957291270
mpslavutych@gmail.com
ksushevchuk@ukr.net
проспект Дружби Народів, б. 7, поверх 1, м. Славутич, Вишгородський район, Київська область, 07101

Загальна
інформація

Молодіжний простір м. Славутич розташований у будинку культури в центрі міста на Центральній площі. Молодіжний простір працює постійно з вівторка по суботу з 14.00 до 21.00. Приміщення простору розташоване на 155 кв.м та здебільшого складається з одної великої зали. Також, у теплу пору року ми можемо використовувати внутрішній дворик нашої будівлі, так званий сіті-простір "Квадрат" та відкритий дерев'яний молодіжний простір Enlight (Інлайт) - зони для зустрічей, відпочинку і проведення заходів (у т.ч. кінопереглядів). Простір облаштований пуфами, є музичне обладнання, настільні ігри, піаніно, доступ до Wi-Fi, проектор та зона коворкінгу. Простір вільний від алкоголю та тютюну. Ми пропагуємо здоровий спосіб життя, вільне спілкування тому у нас вільний вхід для ВСІХ.Також наше приміщення можна використовувати як репетиційну базу та для проведення різноманітних заходів.

Кінопокази, дискотеки, благодійні акції, тренінги, зустрічі з успішними людьми, танці, чаювання, толоки, вуличне та "домашнє" піаніно, місце для зустрічей за інтересами. «Молодіжний простір м. Славутич» - простір, відкритий для всіх.

Наше бачення

Візія "МП м. Славутич" - простір для відпочинку, коворкінгу, розвитку молоді та її самореалізації.

Наша мета

Місія "МП м. Славутич" - перетворення простору на повноцінний молодіжний центр, що відповідає сучасним запитам молоді та має національний знак якості.

Принципи роботи

Ми працюємо не ДЛЯ молоді, а РАЗОМ з молоддю. Молодь – це не майбутнє, а наше сьогодення. І нам разом потрібно робити так, щоб молоді люди відчували, що це їх час, їх відповідальність, та брали активну участь в ухваленні рішень. Саме тоді ми разом досягнемо успіху і тих результатів, яких прагнемо.

Додаткова інформація

Раді всім, запрошуємо кожного)))

Хочеш приєднатися або допомогти?