Старт проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні»

Менеджери молодіжних центрів України долучилися до проєкту «Підтримка безпечних середовищ для розвитку молоді в Україні» 🥰

Щиро радіємо, що в одному місці вдалося зібрати стільки вмотивованих, активних та працьовитих людей, які зацікавлені у відновленні освітньої складової молодіжної роботи. Представники центрів з усієї України поділилися своїм досвідом щодо роботи з молоддю під час війни, форматів діяльності та взаємодії.

У результаті учасники створять освітні програми, які будуть реалізовувати у своїх містах та громадах. Організатором проєкту є Національне українське молодіжне об’єднання, до складу якого входить Асоціація молодіжних центрів України.

📢 «Молодіжні центри – важливий елемент роботи з молоддю. Саме в стінах цих закладів хлопці та дівчата реалізовують себе. А під час війни у молодіжних просторах створювали гуманітарні штаби та шелтери, що надзвичайно допомагає нашій країні для перемоги. Проте, ми не забуваємо про освітню складову роботи. Тому ця зустріч є вагомою. Сподіваюся, що всі розробки будуть використані і впроваджені у молодіжній роботі України», – ділиться враженнями Катерина Глущенко, членкиня Правління АМЦУ.

Слідкуйте за нашими сторінками у соціальних мережах, адже саме тут ми будемо висвітлювати інформацію про перебіг програми!

Проєкт втілюється Національним українським молодіжним об'єднанням (НУМО) за фінансової підтримки Terre des hommes. Проєкт прагне об'єднати українські молодіжні центри та молодіжні організації, в досягненні наступної мети: підтримати молодих людей, на яких вплинула війна, в заповненні освітніх пробілів, визначенні майбутніх професійних шляхів та відновленні простору для автономності.

Хочеш приєднатися або допомогти?